CZASZYN online

 


 

Imprezy

 

www.czaszyn.pl      

Google
      

.:: strona główna : kontakt : dodaj do ulubionych : startuj z nami ::.    
                Menu
Strona główna
Z kart historii
Galeria
Położenie
Zdjęcie satelitarne
Imprezy
Straż
LKS
Sport
Baza noclegowa
Świetlica
Budowa kościoła
Wyciągi narciarskie
Księga gości
                Menu 2
Kamień węgielny  
Turniej piłki halowej
Festyn parafialny 2006
Festyn parafialny 2005
Wyścig kolarski
Lotos Cup 2006 - Zagórz
                Linki
www.zagorz.info
www.zagorz.pl
www.sanok.pl
www.epodkarpacie.pl
www.bieszczady24.pl
www.bieszczady.pl
www.rzeszow.pl
www.hokej.sanok.pl
www.stal.sanok.pl
www.noclegi-online.pl
www.podkarpackie.pl
www.rze.pl
www.ustrzyki-dolne.pl
www.lesko.pl
www.resinet.pl
www.kamery.go.pl

Licznik gości

o n l i n e
  

  TWÓJ ADRES IP:
 

powered by  KRI$TOF

   GG: 1919598    

WYMIANA BANNERÓW 

CZASZYN

IMPREZY

Strona internetowa miejscowości Czaszyn położonej w południowo-wschodniej Polsce w Bieszczadach.

 

MIĘDZYNARODOWY FESTYN SPORTOWO REKREACYJNY

Impreza odbywa się corocznie od 1999 roku. Do Czaszyna przyjeżdża kilkudziesięsio osobowa reprezentacja z zaprzyjaźnionej z nami miejscowości ŇAGOV na Słowacji. Również co roku reprezentacja Czaszyna jeździ na podobną imprezę na Słowację. Kluczowym momentem dla tej imprezy jest międzynarodowy mecz piłki nożnej pomiędzy LKS Czaszyn a TS Iskra Ňagov. Impreza trwa od godzin południowych do rana. Ostatnim jej elementem jest dyskoteka lub zabawa ogrodowa.

   

    

    

    

    

   

 

 

FESTYN PARAFIALNY

Pierwsza tego typu impreza odbyła się w 2004 roku. Jej inicjatywą jest zebranie środków na budowę nowego kościoła w parafii Czaszyn. Budowa niedawno się rozpoczęła. Ferstyn trwa od godzin południowych do późnych godzin nocnych zakończony zabawą ogrodową. Odbywa się wiele konkurencji sportowych: biegi, lotki, wyciskanie hantli, konkurencje związane z piłką. Dla pań również przewidziane są zawody takie jak rzut wałkiem czy jajkiem. Odbywa się również sprzedaż losów. W zeszłym roku nagrodą główną był rower górski.

   

 

 

DOŻYNKI

Kilkanaście lat temu dożynki w Czaszynie odbywały się co roku. Na nowo zaczęto je u nas organizować w 2003 roku. Wtedy to mieliśmy zaszczyt organizować "Dożynki Gminne 2003" Impreza przyciągnęła ogromne tłumy ludzi i była bardzo udana. Świetny klimat do samego końca.

W roku 2004 dożynki w Czaszynie były połączone z festynem parafialnym. Na początku uroczysta msza na placu przy kościele na specjalnie przygotowanym ołtarzu polowym. Następnie na stadionie LKS rozpoczeła się impreza.

 

 

DYSKOTEKA

Dyskoteki odbywają się w Domu Strażaka w Czaszynie od 2002 roku.  Na wakacjach i feriach organizowane są przeważnie w środy i niedziele a w pozostałej części roku w soboty lub święta. Aby dowiedzieć się więcej napisz: czaszyn@poczta.fm 

   

   

    

 

 

PUCHAR BURMISTRZA GMINY ZAGÓRZ
CZASZYN 2005
24 lipca 2005

   
Impreza pod tą nazwą organizowania jest od kilku lat pod patronatem Burmistrza Gminy Zagórz. Jest to turniej piłki nożnej rozgrywany systemem pucharowym w którym udział biorą drużyny z całej gminy: LKS Czaszyn, LKS Tarnawa Dolna, MKS "Osława" Zagórz, GABRY Łukowe i JUVENTUS Poraż. W tym roku po raz drugi z rzędu zwycięstwo w zawodach odniósł LKS Czaszyn pokonując MKS Zagórz i w finale LKS Tarnawa Dolna. Oba mecze wygrywając w rzutach karnych. Turniej rozgrywany jest co roku w innych miejscowościach. Gospodarzem tych rozgrywek był Czaszyn ale mecze rozgrywały się również na stadionie w Tarnawie.